Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Březnice

Aktuální počasí pro obec Březnice jasno jasno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -1 °C
Vítr: JZ 23 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Březnice a okolí
obec Březnice
ubytování Středočeský kraj -  Hotel Equitana Hotel Resort Březnice
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Hotel Equitana Hotel Resort
[ ubytování Březnice ]

zasedání, seminářů a prezentačních akcí. EQUITANA HOTEL RESORT ubytování :Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelové pokoje. Můžete si vybrat z několika typů pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. Vstup na pokoje přes elektronickou čipovou kartu zajišťuje bezpečnost hostů a jejich věcí. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, satelitní TV, připojení na vysokorychlostní internet zdarma a telefon s přímou volbou. Apartmá jsou navíc vybavena audio sestavou a trezorem.

Služba na recepci je 24 hodin Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou na pokojích je telefon  Recepce poskytuje směnárenské služby. V hotelu je kulečník Televize umožňuje příjem satelitních programů tenis -poblíž hotelu krytý bazén v hotelu.  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa golf