Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Milešov

Aktuální počasí pro obec Milešov jasno jasno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -1 °C
Vítr: JZ 23 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Milešov a okolí
obec Milešov
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Liškův mlýn
[ ubytování Milešov ]

Penzion Liškův mlýn nabízí krásné prostředí nenarušené přírody s příjemným ubytováním a stylovou restaurací. Kapacita našeho penzionu je až 27 lůžek. Rozdělení pokojů: dvoulůžkové pokoje - celkem je k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů. Většina pokojů má jednopostele, ale je i k dispozici pokoj s manželskou postelí.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou přijímá kreditní karty VISA  je k dispozici letní terasa
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Orlík-Loužek
[ ubytování Milešov ]

Ubytování na Orlické přehradě (orlík) v apartmánech a ve velkých chatách přímo s výhledem na jezero ve vzdálenosti 50m. Ubytování po 2 až 4 lůžkách. Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchový kout. Celý areál se rozkládá na poloostrově a ve dvou zátokách. Mnoho sportovních aktivit - tenis, minigolf, hřiště, dětské brouzdaliště.. Strava vlastní nebo polopenze či plná penze. Mnoho aktivních a turistických výletů - zámek Orlík, hrad Zvíkov, hráz Orlická přehrada, Žďákovský most. rozhledny..
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou V hotelu je kulečník tenis -poblíž hotelu krytý bazén v hotelu.  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa golf disponuje kavárnou