Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Podlesí

Aktuální počasí pro obec Podlesí jasno jasno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -1 °C
Vítr: JZ 23 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Podlesí a okolí
obec Podlesí
ubytování Středočeský kraj -  Hotel Hájek Příbram VII
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Hotel Hájek
[ ubytování Podlesí - Příbram VII ]

solárium. Město Příbram patří ke známým historickým královským horním městům. Rozkládá se na úpatí Brd 60 km jihozápadně od Prahy. Nejstarší písemný doklad o Příbrami pochází z roku 1216, kdy ji koupil pražský biskup Ondřej.Hotel Hájek nabízí pohodlné ubytování v hezky zařízených dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Součástí každého hotelového pokoje Hájek je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky, televizor se satelitním příjmem a telefon. Samozřejmostí je možnsot doobjedání přistýlky, snídaně i polopenze.

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou na pokojích je telefon Televize umožňuje příjem satelitních programů  stálá diskotéka - tanec - zábava  kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa