Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Troskovice

Aktuální počasí pro obec Troskovice jasno jasno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -2 °C
Vítr: JZ 23 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Troskovice a okolí
obec Troskovice

Školící a rekreační středisko Trosky
[ ubytování Troskovice ]

Nabízíme výjimečné ubytování v nově zrekonstruovaných a nezvykle prostorných apartmánech. Apartmány jsou obklopeny okouzlující přírodou a díky svému umístění daleko od ruchu velkoměsta, skřípění automobilových pneumatik i zástupů zvídavých turistů nabízejí naprostý klid a soukromí. Při budování a následném vybavování apartmánů jsme kladli důraz na kvalitu, funkčnost a prostornost tak, aby naši hosté byli maximálně spokojeni. Dále nabízíme dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se sprchou a WC.
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Penzion Trosky
[ ubytování Troskovice ]

V objektu jsou čtyři pokoje – 2x2lůžkový, 1x3lůžkový a 1x 4lůžkový pokoj, celková kapacita 11 lůžek. Pokoje mají předsíňku s úložným prostorem (vestavěná skříň), sociální zařízení (mj. sprchový kout, WC), v ubytovací části dvoulůžko (u vícelůžkových pokojů ještě válenda), sedací souprava, lednička. Možnost využití WIFI připojení na internet.V penzionu je možné zhlédnout i poslechnout zrestaurovaný orchestrion z roku 1911. Možnost snídaní ve formě švédského stolu v ceně á 80,- Kč/osoba.
K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou  je k dispozici připojení na internet