Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Dešná

Aktuální počasí pro obec Dešná částečně oblačno částečně oblačno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -2 °C
Vítr: JZ 16 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Dešná a okolí
obec Dešná
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Kemp Dešná
[ ubytování Dešná ]

Resort Dešná se nachází v malebném kraji Hostýnských vrchů a Beskyd. Půvabná lokalita přitahuje zájemce o ubytování ve Zlínském kraji. Příjemný pocit z pobytu navrch umocňuje celková atmosféra místa, již má vedle ochotného personálu a bohatého společenského využití na svědomí též mocná východní filozofie zvaná FENG SHUI. Ve stylu FENG SHUI je zde vybavena restaurace a část chatek. Spojením energie prostoru a využití prostoru došlo k vytvoření harmonického prostředí.
Služba na recepci je 24 hodin Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou na pokojích je telefon V hotelu je kulečník Televize umožňuje příjem satelitních programů přijímá creditní karty Eurocard/Mastercard přijímá kreditní karty VISA přijímá kreditní karty Diners Club International  je k dispozici připojení na internet disponuje kavárnou