Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Trnava

Aktuální počasí pro obec Trnava částečně oblačno částečně oblačno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -2 °C
Vítr: JZ 16 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Trnava a okolí
obec Trnava

Rekreační středisko Trnava
[ ubytování Trnava ]

Areál sestává ze čtyř zděných ubytovacích chat a hlavní budovy, po rekonstrukci. Lesy, louky, klid, vesnice 1,5km. Krytý bazén, sauna, víceúčelové hřiště, dětský koutek a houpačky, táboráky. V zimě lyžování na přilehlém lyžařském svahu. Svatby včetně obřadu, oslavy, školení, sportovní soustředění, dětské tábory. Dvou- až čtyřlůžkové pokoje, s vlastním nebo společným sociálním zařízením, TV, lednice. Se stravou i bez stravy, možnost vlastního vaření. Plně vybavené kuchyňky na třech chatách.
Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou V hotelu je kulečník Televize umožňuje příjem satelitních programů tenis -poblíž hotelu krytý bazén v hotelu.  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Pension Karolina
[ ubytování Trnava ]

Stylový penzion se zajímavými interiéry je ideálním místem pro rodinou rekreaci, nebo pro setkání přátel. Ubytování je rozloženo do dvou budov. Pension nabízí ubytování v jednolůžkovém, třílůžkových pokojích a apartmánech. Kapacita je 14 pevných lůžek + 4x přistýlka. Praktické a útulně zařízené pokoje jsou vybavené miniledničkou a balkónkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Klientům je dále k dispozici tělocvična s půjčovnou sportovního náčiní a horských kol, venkovní bazén.