Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Mikulčice

Aktuální počasí pro obec Mikulčice mlha mlha
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -4 °C
Vítr: Z 6 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Mikulčice a okolí
obec Mikulčice
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Penzion U Kostela
[ ubytování Mikulčice ]

Rodinný penzion a vinařství v centru historické obce Mikulčice. Plně vybavené pokoje, studio a apartmán. Vlastní půjčovna sportovních potřeb, prodej domácích produktů. Rodina provozuje i vlastní vinařství, možnost návštěvy vinic a sklepa včetně řízené degustace. Lokalita je považována za ideální výchozí bod pro strávení aktivní dovolené na Slovácku.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou tenis -poblíž hotelu  je k dispozici připojení na internet disponuje kavárnou
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Ubytování ve vinném sklepě
[ ubytování Mikulčice ]

Náš apartmán ve vinném sklepě je pětilůžkový s možností přistýlky (1.osoba). Hlavním vchodem z přední části se vchází do společenské místnosti s posezením, krbem a vchodem do kvelbeného sklepa. V prvním patře je k dispozici kompletně vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, indukční vařič, kávovar), jídelna (stůl,židle, stoličky, mini-hifi věž) a sociání zařízení (WC v rámci koupelny, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo žebřinový radiátor).
Služba na recepci je 24 hodin Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou  stálá diskotéka - tanec - zábava