Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Frýdlant nad Ostravicí

Aktuální počasí pro obec Frýdlant nad Ostravicí částečně oblačno částečně oblačno
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: 0 °C
Vítr: JZ 16 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Frýdlant nad Ostravicí a okolí
obec Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Penzion Šance
[ ubytování Frýdlant nad Ostravicí ]

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím s balkonem s výhledem na krásné panorama Beskyd. Stravování je možné se snídaní, polpenzí i plnou penzí.Vhodné pro rodinnou rekreaci, školení, pobyty škol a školek v přírodě, rodinné oslavy. K dispozici velké parkoviště, ohniště, venkovní terasa. Prostředí penzionu nabízí klidné, lesy obklopené okolí s množstvím turistických a cykloturistických stezek.

U Fulnečků
[ ubytování Frýdlant nad Ostravicí ]

Jedná se o byt v přízemí rodinného domu.První patro obývají majitelé. Byt je nově kompletně zařízen. Ložnice a pokoje: Jedna ložnice dvoulůžková, druhá čtyřlůžková, vybavené válendami a šatními skříněmi, společný obývací pokoj vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem a dvěmi křesly, televizí se satelitním příjmem, ADSL připojení na Internet. Koupelna je vybavena vanou se sprchou, umývadlem.Teplá, studená voda.WC je samostatné. V bytě je kompletně vybavená kuchyně.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou Televize umožňuje příjem satelitních programů tenis -poblíž hotelu  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Privát U Fulnečků
[ ubytování Frýdlant nad Ostravicí ]

Ubytování v přízemí rodinného domu v klidné okrajové části Frýdlantu n.O. Kompletně nově zařízený byt. 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, WC. Majitelé obývají byt v 1.poschodí. 1 ložnice 2-lůžková – válendy, stůl, skříň, druhá 4-lůžková, válendy, skříň, společný obývací pokoj s rozkládací válendou, televizí se satelitním přímem, přípojkou ADSL na Internet. Sociální zařízení: Koupelna je vybavena vanou se sprchou, umývadlem se zrcadlem a skřínkou. Teplá, studená voda. WC je samostatné.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou Televize umožňuje příjem satelitních programů  je k dispozici připojení na internet